Beste Leden & Country vrienden, welkom op onze website.

 

Wij zijn uitgegroeid tot een leuke Linedance club waar iedereen van harte welkom is, onder begeleiding van onze danslerares Sylvia Van den Bergh alias Sylver Bullet kunnen onze leden leuke dansen aangeleerd worden waarvoor wij haar heel dankbaar zijn.

Alsook bedanken wij alle medewerkers om op onze clubavonden steeds paraat te staan door een handje toe te steken waar het nodig is.

 

Voor de bezoekers kom gerust eens langs en snuif onze Countrysfeer op en wie weet sta je zoals onze leden ook op de dansvloer leuke dansen aan te leren, en voor de mindere dansvoeten kan je ook vrijblijvend ons steeds bezoeken en een drankje nuttigen.

 

Ik zou zeggen “keep it Country” en tot weerziens in onze club.

 

 

Het Bestuur. 

Contact Info e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.